Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!

In jos 
+13
piperitza
bruneta_anytza
Floretina.S
tit.ioana
maravigliosa
kalyana
Noemi
stroevivi
Ramo
ADI
julica
catanicegirl
florares-Flori
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 2:04

Te inteleg Ioana .Ceea ce e naspa ca nu se mai poate face nimic din moment ce apare neprezentat la posta spre a-si ridica coletul.Practic postasul e aparat de chestia asta ca destinatarul nu a ridicat coletul.Ramona chiar nu poti face nimic.La noi,postarul doua variante sa punem avizul in cutie postala ,iar daca destinatarul nu are cutie postala postarulm trebuie sa il contacteze pe destinatar si acesta sa semneze pentru primire in F8.Sincer nu stiu ce sa mai zic am ramas masca cum unii ponegresc posta romana
Sus In jos
Ramo
Membru de elita
Membru de elita
Ramo


Numarul mesajelor : 6309
Data nasterii : 08/10/1981
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 42

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 2:10

maine o sa merg la posta sa-i fac atenti
si o sa le spun ca a fost returnat coletul la expeditor
Sus In jos
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 3:06

deci postasul nu adus avizul
Sus In jos
Ramo
Membru de elita
Membru de elita
Ramo


Numarul mesajelor : 6309
Data nasterii : 08/10/1981
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 42

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 5:00

mai la noi nu aduce avizul ci trimite vorba ca avem un colet sau can uneori trimite corespondenta
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 12:53

poi daca tu ai stiut ca nu primesti aviz,si eu am dat startul la trimiterea coletelor,de ce nu teai dus peste o saptamana cel putin la posta sa intrebi daca nu ai cumva un colet?
e cumva departe posta de tine?
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 14:32

ramo dar tu parca te-ai dus la posta sa intrebi daca ai vreun colet nu?si ti-au spus ca nu ai
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 14:55

da sa dus dupa 10 zile si coletul nu sta decat 10 zile Vivi
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 15:01

da.aici era problema
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 19:46

Vivi,Violeta tia trimis azi pachetul
ramona!! Violeta nu a primit nici un colet pana acum hm
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 19:49

Uite ramona mesaj de leVioleta hm hm hm hm
Am fost Noemi si astazi cand am pus coletul lui Vivi dar nu a ajuns nimic.Mi-e deja mie rusine sa merg sa o stresez pe doamna de acolo, i-am lasat chiar si nr. meu de telefon in caz ca ajunge sa ma sune caci eu de luni incep lucrul in oras si nu o sa mai am posibilitatea sa ajung zilnic sa intreb.Ei dar asta e - nu conteaza sincer nu ma supar nici daca nu imi trimite doar ca as vrea sa stiu un lucru vine sau nu sa nu mai bat drumu pana la posta!
Te pup si spor in tot ceea ce faci! O primavara frumoasa!

Vreau sa stiu daca iia pus sigu coletul sau nu s anu o purtam pe femeie pe drumuri pe degeaba hm hm hm
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 19:59

hm hm
Sus In jos
https://www.facebook.com/
Ramo
Membru de elita
Membru de elita
Ramo


Numarul mesajelor : 6309
Data nasterii : 08/10/1981
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 42

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 22:33

bine inteles ca l-am pus dupa 10
luni o sa scnez si eu chitanta sa v-o arat
eu am intrebat de colet dupa 1 martie si chiar daca nu as fi mers imi trimitea vorba ,dar esotul meu a mers zilnic
Sus In jos
maravigliosa
Membru Junior
Membru Junior
maravigliosa


Numarul mesajelor : 934
Data nasterii : 17/12/1978
Data de inscriere : 25/01/2011
Varsta : 45

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 22:39

Buna Ramo,
chiar nu stiu ce sa zic, am intrebat zilnic la posta, sincer imi e si rusine de doamna de acolo.Nu am primit niciodata cu asa intarziere mare colete.Eu stiu ca dureaza vre-o trei - cinci zile sa ajunga un colet. Spun asta ca mereu primesc si trimit la bunica mea de la mare -Eforie sud care e la celalalt capat de tara.
Din tot ce am citit chiar ca aveti probleme acolo la posta! Ar trebui sa-i scuture cineva bine de tot!
Am sa va anunt daca vine ceva!
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeVin 18 Mar - 22:44

ramona daca stim sigur ca a fost coletul acolo la tine la posta,deci e clar ca nu tia trimis nici o vorba nimeni de acoo de comode ce sunt
acum sper sa apara si pachetul Violetei ca deja mam saturat pana peste cap
fara suparare dar ramona pana nu se rezolva problema la tine la posta acolo ,nu ai s amai poti participa la concursurile intre noi
riscul e prea mare
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeSam 19 Mar - 14:48

off alta intamplare nefericita.
vio ,nu trebuia sa trimiti nimic pana nu primeai tu
Sus In jos
catanicegirl
Moderator
Moderator
catanicegirl


Numarul mesajelor : 13889
Data nasterii : 19/01/1986
Data de inscriere : 17/03/2010
Varsta : 38

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeSam 19 Mar - 17:08

offf,ce de incurcaturi
Sus In jos
maravigliosa
Membru Junior
Membru Junior
maravigliosa


Numarul mesajelor : 934
Data nasterii : 17/12/1978
Data de inscriere : 25/01/2011
Varsta : 45

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeSam 19 Mar - 21:23

stai linistita Vivi cu mult drag am trimis! Sper sa va placa! pupicei
Sus In jos
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeDum 20 Mar - 15:42

pupicei cu siguranta
Sus In jos
tit.ioana
Forumist senior
Forumist senior
tit.ioana


Numarul mesajelor : 4973
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeDum 20 Mar - 16:24

of se pare ca mai exista o neintelegere imi pare sincer rau
Ramona nu am mai ajuns la posta sa trimit coletul l-am reambalat inca o data ca asa imi era cerinta si am sa il trimit saptamana asta
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeDum 20 Mar - 16:59

am citit si m-am minunat sincer;poate ati inchis deja subiectul dar imi dau si eu cu parerea : cum doamne au returnat idiotii coletul, cand tu ai fost si ai intrebat de el la posta si mereu primeai acelasi raspuns : nu ai niciun colet pe numele tau hm
tu ai zis ca nu ai fost tu ci sotul, deci, exista posibilitatea sa nu fi fost?te rog din suflet sa nu te superi pe mine, dar asta e singura solutie pt care nu ti s-ar fi spus ca ai ridicat coletul;bine macar totusi ca a ajuns inapoi la ioana;oricum e clar ca sunt probleme la posta voastra
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Ramo
Membru de elita
Membru de elita
Ramo


Numarul mesajelor : 6309
Data nasterii : 08/10/1981
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 42

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeLun 21 Mar - 2:42

am fost si eu numai sotul ,dar asta e!
Sus In jos
Ramo
Membru de elita
Membru de elita
Ramo


Numarul mesajelor : 6309
Data nasterii : 08/10/1981
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 42

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMar 19 Apr - 10:53

s-a facut verificare in lrgatura cu acel colet deoarece eu am facut plangere
acel colet nu a fost trimis niciodata
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMar 19 Apr - 12:26

Cum sa nu fie trimis?Tu ai vazut chitanta ramona?ce crezi de unde a scos chitanta Ioana?
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
tit.ioana
Forumist senior
Forumist senior
tit.ioana


Numarul mesajelor : 4973
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMar 19 Apr - 15:35

Ramona tu chiar iti bati joc de mine ?????Cum iti permiti sa spui asa ceva?Ma faci mincinoasa?Pai tu draguto ti-am aratat chitanta ti-am aratat ca mi-a venit retur de la colet , mie mi-ar fi un pic rusine sa vb asa Sau pentru faptul ca nu ai primit pana acuma coletul de la mine ajungi sa vb asa? Iti spun sincer nu am pus coletul pt ca am vazut ca violeta nu a primit nimic de la tine si toate fetele s-au simtit datoare fata de ea si m-am gandit ca mai astept si ii trimit eu daca u numai intri tu pe forum
Draga mea de ce nu ai facut reclamatie atunci la momentul oportun nu dupa 2 luni de zile, bine ca m-am dus eu ca o proasta zilnic la posta cand u ziceai simplu " nu e nimic nici azi" si acum vii sa imi spui ca acel colet nu a fost trimis niciodata?
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMar 19 Apr - 21:47

ups ups ups
numi place unde sa ajuns hm hm hm hm hm
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMar 19 Apr - 22:35

hei, ia nu va mai agitati;e simplu : sa faca o copie reclamatiei, si a solutionarii, sa o vedeti si voi, cele implicate tigara
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMar 19 Apr - 22:35

da normal ,ai dreptate adi
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMar 19 Apr - 22:46

pai sa va arate reclamatia si solutionarea ei
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMar 19 Apr - 23:24

vai Doamne..inseamna ca aia de la ramona de la posta sunt niste idioti dak au zis asa ceva
Sus In jos
https://www.facebook.com/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 3:36

Ioana nu te agita cred ca Adi a gasit solutia perfecta.Ramona te rugam frumos arata-ne copia deciziei caci sigur este una scrisa si nu verbala .Si atunci lamurim situatia asta ridicola.
Sus In jos
Ramo
Membru de elita
Membru de elita
Ramo


Numarul mesajelor : 6309
Data nasterii : 08/10/1981
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 42

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 13:50

incerc sa ajung la scoala zilele aste si scanez ce am dar nu am zis ca nu ai trimis eu tind sa cred ca adresa nu i corecta
si daca pe violeta ati compatimity-o oare de ce la mine nu s-a gandit nimeni,oare nu-i o facatura?
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 13:54

asteptam Ramo poza
Ba neam gandit si la tine dar poe tine nu tea interesat niciodata sa ne anunti ce si cum e cu coletul
Si totusi cine sa se prefaca? ce?
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
maravigliosa
Membru Junior
Membru Junior
maravigliosa


Numarul mesajelor : 934
Data nasterii : 17/12/1978
Data de inscriere : 25/01/2011
Varsta : 45

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 15:49

Asa cum am zis chiar nu vreau sa se mai continue pe tema asta! Nu am nevoie de nici un cadou! Ramona draga sa stii ca nu am cerut nimanui nimic si asa cum am specificat am participat pentru ca imi e drag sa va arat minunea mea nu neaparat sa primesc cadou sau sa-mi poarte compasiune cum spui tu dar nu e cinstit nici fata de Ioana si nici fata de mine!
Eu spun sa terminam odata cu toata povestea si sa mergem mai departe e saptamana mare si as vrea sa nu imi fac pacate si sa am sufletul curat inainte de impartasanie asa ca va doresc din suflet sa aveti lumina in casa si sufletul curat iar masa sa va fie plina de bucate alese! Toate cele bune si un Paste Fericit si linistit alaturi de cei dragi voua!
Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Easter-22
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 15:53

ce scumpa esti tu Violeta
ai un sufelt mare sa stii
ma bucur enorm cand mai vad ca sunt si fete super de treaba pe forumul meu
Sper ca nu te pierd din prostia altora hm
te pupic si Paste Fericit si tie draga mea
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 16:05

Ramo a scris:
incerc sa ajung la scoala zilele aste si scanez ce am dar nu am zis ca nu ai trimis eu tind sa cred ca adresa nu i corecta
si daca pe violeta ati compatimity-o oare de ce la mine nu s-a gandit nimeni,oare nu-i o facatura?
hai ca acum m-am enervat si eu pai si la mine tot prefacatorie a fost?Imi pare rau ca s-a ajuns la asa cuvinte Ramona.Te credeam o prietena adevarata,dar vad ca se arunca cu cuvinte...la mine tot adresa a fost gresita?Ce vrei sa cred acum Ramona?
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 16:18

Vai ce mai distrat Iuli
nah insfarsit te vad si pe tine nervoasa rad rad sa stii ca iti sta bine ha ha ha
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 20:30

tavalesc..
Sus In jos
https://www.facebook.com/
Ramo
Membru de elita
Membru de elita
Ramo


Numarul mesajelor : 6309
Data nasterii : 08/10/1981
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 42

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 21:27

rog sa fiu banata
sa aveti un paste fericit si multa sanatate
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 21:49

cum doresti tu
Paste Fericit si tie
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
maravigliosa
Membru Junior
Membru Junior
maravigliosa


Numarul mesajelor : 934
Data nasterii : 17/12/1978
Data de inscriere : 25/01/2011
Varsta : 45

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 22:19

Doamne fereste dar de ce sa fii banata Ramona? ce?
imi pare rau Noemi chiar nu am vrut sa se ajunga aici si sincer nu vreau sa fiu eu cauza vreunei repercusiuni asupra Ramonei.Iar de renuntat la voi nici nu se pune problema! Imi sunteti foarte draga toate si te iubesc am sa mai vin cu placere pe aici!
Va pup si sa auzim numai de bine!
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeMier 20 Apr - 22:25

Stai linistita ca nu esti tu de vina
Daca asa a vrut Ramona foarte bine inseamna ca nu stie sasi asuma responsabilitatea
fie sanatoasa te pupic si capul sus mergem mai departe pupic
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 21 Apr - 0:26

chiar nu ma asteptam la asa ceva asteptam totusi o explicatia.Clar suntem luate unele drept fraiere.Punct,Ramona e istorie pentru mine daca a procedat asa.
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 21 Apr - 0:47

ar trebui sa ii fie rusine;e totusi un cadru didactic si nu stie sa isi asume fapetele;e clar ca e o mare minciuna totul;cand am cerut dovada, a cerut sa fie banata;oare de ce ?sa va spun eu?pt ca a invaluit-o carmen in minciunile ei si acum a gasit solutia potrivita sa se scoata, dandu-se ea victima si neavand cum sa dovedeasca ceea ce afirma, a preferat sa se retraga ca o lasa;f urat;si mai urat ca ioana s-a stresat atat;pt ce oare?pt .... pf, mai bine tac sa nu imi fac pacate ca e saptamana mare
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Floretina.S
Moderator
Moderator
Floretina.S


Numarul mesajelor : 17948
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 42

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 21 Apr - 0:54

ufff cate probleme si pentru ce ? --------- i-mi pare rau ramona ca ai procedat asa daca chiar ai dreptate trebuia sa vii cu dovada sa arati ca ai dreptate nu sa ceri sa fii banata
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 21 Apr - 0:55

adevarat Flori asta si eu incercam sa zic
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 21 Apr - 1:11

v-am zis mai sus de ce a cerut sa fie banata ..
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Floretina.S
Moderator
Moderator
Floretina.S


Numarul mesajelor : 17948
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 42

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 21 Apr - 1:17

mai eu personal cred ca fiecare trebuie sa i-si asume ceea ce zice sau face iar ei ia fost greu sa faca asta iar imaginea ei a avut de suferit
mie i-mi pare rau ca am crezut ca-i altfel ..........dar asta este te mai inseli in privinta omului
a fost bataie de joc mai ales asupra ioanei care a tot mers si sa zbatut sa rezolve problema in timp ce ea ........... numai zic nimic .............pacat ca sa ajuns la asta
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 21 Apr - 1:33

aveti mare dreptate fetele
E cla ca a fost o minciuna mare,si a fost mai usor sa se retraga decat sa vina cu dovada
mamaaaa mare e gradina Domnului
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
catanicegirl
Moderator
Moderator
catanicegirl


Numarul mesajelor : 13889
Data nasterii : 19/01/1986
Data de inscriere : 17/03/2010
Varsta : 38

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 21 Apr - 1:36

deci eu pur si simplu ma minunez....nu mi se pare deloc normal sa arunci cu vorbe,dar cand ti se cere sa dovedesti ceva sa ceri sa fii banata....asta spune multe,nu e nevoie de mai multe cuvinte...imi pare tare rau ca sunt oameni asa
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 21 Apr - 1:48

pai nu era mai simplu sa faca o copie solutionarii plangerii ei catre posta romana???? daca a sustinutt aproape 2 luni de zile ca are dreptate?
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!   Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum! - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cadourile primite de 8 martie de la prietenele de pe forum!
Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Poze cu cadourile primite de la prietenele de pe forum
» Pozele cu cadourile primite de la Mos Nicolae si Mos craciun
» 8 Martie
» Cadou de 8 Martie
» Poze cu premiile castigate pe forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Concursuri intre noi-
Mergi direct la: