Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)

In jos 
+10
tit.ioana
catanicegirl
miss_loredana88
Floretina.S
kalyana
stroevivi
ADI
bruneta_anytza
julica
Noemi
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 24 Apr - 1:48

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 341965 O Lume Minunata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fetelor maine facem exact 2 ani de cand forumul nostru drag a luat nastere
Vreau sa La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 892108 pe aceasta cale tuturor fetelor care au fost alatujri de mine si sunt incontinuare.
Ma La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 698480 ca vam cunoscut fetelor sunteti prietenele mele adevarat,de suflet
Voi care ati ramas cu mine ati demonstrat ca sunteti adevarate prietene,ati ramas alaturi de mine si la bine si la rau
La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 528379:Iuli,Vivi,Violeta,Adyna,Lore,Cata,Ioana,Florentina,Nico,Ady,Julcsy,Flory,Dana,Florypiperitza),si
desigur restul fetelor mai putin active
Va iubesc pe toate din toata inima
Sper sa ne revedem tot La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 649940 si cand facem 3 ani
Dupa sarbatori neaparat trebuie sa La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 18791 toate intr-o seara
Am sa ma gandesc la o data cand sa putem fii mai multe
Va La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 565348 si La MUlti Ani inca odata forumului nostru drag si desigur La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 3522241287




La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Happy_Birthday










La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 926158m08kyscsaa
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 24 Apr - 2:30

LA MULTI ANI!forumului O LUME MINUNATA
eu va cunosc de aproape un an de zile,dar aici am cunoscut persoane care imi sunt drage si de care sunt mandra ca sunt prietenele mele.Doresc tuturor sa ne putem aduna si la a treia si a patra si a N serbatoare a forumului.Eu nu ma pricep la vorbe dar va zic sincer din tot sufletul meu La multi ani!
Noemi esti o persoana minunata datorita tie suntem azi aici pe acest forum.Iti multumec din suflet.Sa nu te schimbi niciodata sa ramai asa nebunatica si totodata serioasa pupic draga




Cata,Adyna,Ady,Nico.Loredana.Julcsy,Florentina,Piperitza,Vivi va multumesc ca sunteti alaturi de mine mereu.pupic dragele mele





Sus In jos
bruneta_anytza
Membru de elita
Membru de elita
bruneta_anytza


Numarul mesajelor : 8388
Data nasterii : 15/09/1984
Data de inscriere : 05/05/2010
Varsta : 39

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 24 Apr - 3:24

La multi ani forumuului O LUME MINUNTA si te iubim din tot sufletul ca existi

iti urez la cati mai multi ani si mai multi membri

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 210bko8

pupici de la noi
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 24 Apr - 3:41

Va multumesc Dana si iuli pupic La Multi Ani
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
bruneta_anytza
Membru de elita
Membru de elita
bruneta_anytza


Numarul mesajelor : 8388
Data nasterii : 15/09/1984
Data de inscriere : 05/05/2010
Varsta : 39

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 24 Apr - 3:43

pupic
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 24 Apr - 16:49

La multi ani Noemi in primul rand!Este meritul tau pt ceea ce este acum acest forum! pupic
La multi ani Olumeminunata!Sa ajungem sa aniversam 100 de ani super
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 24 Apr - 23:18

pupicei te iubesc
Sus In jos
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeLun 25 Apr - 15:35

imi cer scuze ca vin tarziu cu cateva cuvinte.important este ca de atata timp suntem impreuna aici ca impartim bune si rele,ca avem cu cine schimba o vorba.faceti parte din viata mea si sper sa fim cat mai multi ani aici.sunteti niste fete deosebite .Iuli imi esti tare draga,Flori te simt aproape de parca te-as cunoaste ,Cata ai ceva special in corpul tau cat o floare,Lori esti o draguta,Adi esti micuta forumului si abia asteptam sa vii cu un bebe,Dana esti o mamica invingatoare,Nico te apreciez si te respect,Adyna chiar daca esti departe pentru noi esti speciala ca ne esti alaturi ,Piperitza esti o persoana scumpa foc si cu un suflet mare,Violeta ai un suflet tare bun.eu vreau sa ramaneti vesnic asa cum v-am construit in gandul si in sufletul meu.imi cer scuze daca v-am deranjat ,va pup si vreau sa fiti sigure ca faceti poarte din viata mea.
Noemi,vreau sa iti multumesc pentru ca ai realizat acest forum si sper sa il tii in continuare la fel de linistit dupa fiecare furtuna.

va pup pe toate si va spun din suflet LA MULTI ANI!
Sus In jos
kalyana
Membru de elita
Membru de elita
kalyana


Numarul mesajelor : 7475
Data nasterii : 10/06/1976
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 47

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeLun 25 Apr - 23:08

la multi ani si din partea noastra, am fost plecata in vizita la Hunedoara si am incercat sa intru putin de acolo dar am stat un pic de am mai citit si apoi am inchis ca imi era tare rusine de gazda sa stau la calculator.....sa fim sanatoase si fericite si sa deie dumnezeu sa facem multi multi ani impreuna...va pup pe toate
Sus In jos
Floretina.S
Moderator
Moderator
Floretina.S


Numarul mesajelor : 17948
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 42

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMar 26 Apr - 1:02

la multi ani si din partea mea
ma bucur ca pein prisma acestui forum am cunoscut fete minunate asa cum spune si noemi sper ca peste un an sa fim tot aici urandune la multi ani
Sus In jos
miss_loredana88
Forumist senior
Forumist senior
miss_loredana88


Numarul mesajelor : 1757
Data nasterii : 16/09/1988
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 35

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 1:19

va multumesc mult pt gandurile bune, noemi, iuli si vivi! din toata inima! draga


draga noemi, urez din tot sufletul un sincer si calduros La Multi Ani forumului nostru iubit, mereu ai fost, esti si vei fi alaturi de noi, cea mai tare si sufletista sefa de forum avem noi aici si suntem tare mandre de tine!!! draga
a trecut timpul, din ianuarie sunt si eu alaturi de voi, ma simt tare bine aici, am descoperit prietenia, sinceritatea si voia buna, vreau sa va pastrez in inima mea ca pe niste prietene pe cinste si chiar ma bucur ca v-am cunoscut! Vreau sa fiu si o sa va fiu alaturi mereu cand veti avea nevoie de mine, la bine si la rau si cu siguranta ne vom ura La Multi Ani vesnic, dragele mele! va pupic si sunt tare mandra de prietenele mele de pe forum si, totodata, din lumea minunata din care zilnic facem parte cu atata bucurie draga sa chefuim
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 1:24

doamne ce cuvinte frumoase miau dat lacrimile
Vivi,Nico Lore,Florentina,Adi,Dana si restul dragele mele prietene
va iubesc pe toate
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
miss_loredana88
Forumist senior
Forumist senior
miss_loredana88


Numarul mesajelor : 1757
Data nasterii : 16/09/1988
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 35

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 1:31

offf, noemi, draga draga, si noi te iubim, draga noastra prietena! pupic
Sus In jos
catanicegirl
Moderator
Moderator
catanicegirl


Numarul mesajelor : 13889
Data nasterii : 19/01/1986
Data de inscriere : 17/03/2010
Varsta : 38

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 4:04

La cat mai multi ani forumului nostru drag.cum zice si adi,e meritul tau,cuscro.tu ai reusit sa ne tii unite pe toate aici si datorita tie s-au format prietenii adevarate.
unele dintre noi deja ne-am cunoscut personal,sper ca pe viitor sa va cunosc pe toate.imi sunteti dragi si fiecare are un loc special in inima mea te iubesc draga
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 11:58

multumesc fetelor,fara voi nu reuseam pupic
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
kalyana
Membru de elita
Membru de elita
kalyana


Numarul mesajelor : 7475
Data nasterii : 10/06/1976
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 47

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 16:04

va iubesc si eu pe toate, doamne ajuta sa ne putem vedea odata , voi sunteti prietenele mele pentru ca sincer eu nu prea ies afara in parcuri sa stau cu mamele la povesti, ca mai tarziu sa imi aud tot felul de vorbe. Aici m-am destainuit si nu imi pare rau...va pup pe toate toate, chiar daca pe unele nu le cunosc asa de bine....va imbratisez cu tot dragul
Sus In jos
tit.ioana
Forumist senior
Forumist senior
tit.ioana


Numarul mesajelor : 4973
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 16:21

Vreau sa imi cer mii de scuze ca nu am putut sa fiu la aniversarea forumului si vin doar azi cu aceste urari
La multi ani "o lume minunata" La multi ani Noemi iti multumesc pt tot ceea ce faci pt acest forum pentru ca ne mentii unite este meritul tau
LA MULTI ANI fetelor eu va felicit din inima ca ati reusit sa adunati aici un nucleu de fete minunate... ca voi sunteti minunate .. ca ati creat un forum lipsit de rautati si va doresc multi ani de acum inainte.. tot impreuna.Sa ne ajute dumnezeu sa ne citim cat mai mult de acum in colo
Fetele mele dragi eu va iubesc pe toate in fiecare am descoperit un sufletel scump caruia ii puteam spune si bucuriile si supararile mele, Eu nu vreau sa va spun pe nume, mie imi sunteti toate dragi pupicei te iubesc
Acest forum mi-a captivat zilele rad nu este zi daca sunt acasa sau la servici sa nu deschid calc si sa ma uit ce face-ti chiar daca nu scriu eu va citesc
Sus In jos
maravigliosa
Membru Junior
Membru Junior
maravigliosa


Numarul mesajelor : 934
Data nasterii : 17/12/1978
Data de inscriere : 25/01/2011
Varsta : 45

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 16:33

Va doresc sa aveti cat mai multe de impartasit , o viata cat mai lunga , un suflet la fel de mare si fie ca familia OLUMEMINUNATA sa fie mereu cu usile deschise si sa primeasca la fel de calduros ca pana acum toate sufletele ce doresc sa afle cate un lucru util, sa se destainuie si de ce nu sa gaseasca multa dragoste si prietenie numai aici la voi.
La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Untitled-4
Va multumesc draga mele pentru tot si sa ne indulcim mereu chiar daca numai virtual-dar nu se stie ce ne rezerva viata si poate ne intalnim si personal.Va iubesc pe toate!
La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Happy_anniversary_poem-12744
Si ca tot vorbeam de dulce o felie pentru fiecare din cel mai zambaret tort!
La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Happy2
La multi ani Noemi si La multi ani O Lume Minunata!
La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 111441,xcitefun-happybirthday8
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 17:57

Nico sa stii ca asa sunt si eu
Va am doar pe voi si o singura prietena care e in Germania si deci nu povestesc atatea lucruri cu ea,cate povestesc cu voi
Voi sunteti adevaratele mele prietene,si se vede cele care ati ramas cu noi pe mai departe sunteti chiar speciale,sunt mandra de voi
Am cele mai frumoase si bune fete pe forum,ma pot mandri cu asta iupi
Frumoase cuvinte Violeta si Ioana
si eu mas bucura enorm sa va cunosc personal pe toate
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
tit.ioana
Forumist senior
Forumist senior
tit.ioana


Numarul mesajelor : 4973
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 27 Apr - 19:46

pupicei te iubesc dragele mele
Sus In jos
kalyana
Membru de elita
Membru de elita
kalyana


Numarul mesajelor : 7475
Data nasterii : 10/06/1976
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 47

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeJoi 28 Apr - 0:14

pupicei
Sus In jos
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeJoi 28 Apr - 19:50

acum am vazut mesajul plang
La multi ani!!! O lume minunata
Sus In jos
https://www.facebook.com/
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeJoi 28 Apr - 20:36

Multumesc adyna pupic
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeJoi 28 Apr - 21:33

pupic
Sus In jos
https://www.facebook.com/
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeVin 29 Apr - 15:38

am fost cu gandul la tine Adyna
Sus In jos
maravigliosa
Membru Junior
Membru Junior
maravigliosa


Numarul mesajelor : 934
Data nasterii : 17/12/1978
Data de inscriere : 25/01/2011
Varsta : 45

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeVin 29 Apr - 16:49

Cand o urare vine din suflet nu mai conteaza cat de tarziu vine, important e sa o faci cunoscuta. pupic Adyna
Sus In jos
tit.ioana
Forumist senior
Forumist senior
tit.ioana


Numarul mesajelor : 4973
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeVin 29 Apr - 20:13

asa este Violeta ,
Adyna nu esti singura care a ajuns mai tarziu , nici eu nu am vazut pana dupa ce a trecut dar mai bine mai tarziu decat niciodata
Sus In jos
maravigliosa
Membru Junior
Membru Junior
maravigliosa


Numarul mesajelor : 934
Data nasterii : 17/12/1978
Data de inscriere : 25/01/2011
Varsta : 45

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeVin 29 Apr - 20:18

pupic Ioana, pupicei draga mele!
Sus In jos
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeVin 29 Apr - 20:35

da Ioana asa e e bine si mai tarziu decat deloc
de ce erai cu gandul la mine Vivi?
Sus In jos
https://www.facebook.com/
miss_loredana88
Forumist senior
Forumist senior
miss_loredana88


Numarul mesajelor : 1757
Data nasterii : 16/09/1988
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 35

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 1 Mai - 22:27

ce cuvinte frumoase, bravo, sunt mandra ca sunt prietena voastra! draga pupic

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) 980949z9glas6ca2
La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) LLa Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) OLa Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) RLa Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) E
Sus In jos
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeLun 2 Mai - 1:25

pupic
Sus In jos
https://www.facebook.com/
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeLun 2 Mai - 3:35

si noi ca esti prietena noastra ha ha ha te iubesc
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
miss_loredana88
Forumist senior
Forumist senior
miss_loredana88


Numarul mesajelor : 1757
Data nasterii : 16/09/1988
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 35

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeLun 2 Mai - 4:14

multumesc muuuult rusine rusine si eu te iubesc
Sus In jos
tit.ioana
Forumist senior
Forumist senior
tit.ioana


Numarul mesajelor : 4973
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeJoi 5 Mai - 18:20

pupicei multi lore
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 15 Ian - 19:31

timpul zboara incetul cu incetul si imediat va impli si 3 ani forumul.

la multi ani.

Felicitari Noemi ptr acest superb si frumos forum.
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 15 Ian - 19:38

multumesc
da da indata facem 3 anisori iupi
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 15 Ian - 19:39

asa este Noemi a trecut foarte repede timpul.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 15 Ian - 22:23

da f repede
Sus In jos
kalyana
Membru de elita
Membru de elita
kalyana


Numarul mesajelor : 7475
Data nasterii : 10/06/1976
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 47

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 15 Ian - 22:27

waw....3 ani.....sa implinim cat mai multi
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeDum 15 Ian - 22:30

mai am putin si fac2 ani de cand activez pe forum ha ha ha
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeLun 16 Ian - 5:18

timpul zboara repede printre noi,abioa astept sa implineasca acest superb forum 3 anisori,si bine inteles doresc la cat mai multi anisopri.
Sus In jos
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeLun 16 Ian - 18:41

sa dea Domnul la cat mai multi anisori!
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMar 17 Ian - 0:53

sper sa ne mai auzim aici si peste 4-5 -6 cati mai multi ani.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMar 17 Ian - 2:55

da da asa sa fie
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMar 17 Ian - 4:57

si ar fi si mai frumos daca ne-ar ajuta Dumnezeu sa traim sa ne auzim peste 10-20 de ani atunci cand copii nostri vor fi si ei la casele lor.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMar 17 Ian - 5:21

rad da ar fi interesant
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMar 17 Ian - 5:32

foarte foarte interesant,mai ales atunci cand vom deveni bunici sa venim sa ne exprimam fiecare parerile bune in special despre iubitii nostrii nepotii,si sa mai avem si cate o nora sau cate un ginere de ala care nu ne place si nu ne lasa sa vedem nepoteeii,aici macar ne-am putea consola una pe alta.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMar 17 Ian - 18:17

ha ha ha da mai ales despre nurori rad
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 4 Apr - 14:25

inca putin si frumosul nostru forum drag va implini 3 anisori,felicitari Noemi.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitimeMier 4 Apr - 19:53

asa abia asteptam
Sus In jos
Continut sponsorizat





La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)   La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani) Icon_minitime

Sus In jos
 
La Multi Ani O Lume Minunata( 2ani)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» La Multi ani O lume Minunata (1 an)
» La Multi Ani O Lume Minunata!!(3 ani)
» La MUlti Ani O Lume Minunata (4 ani)
» LA MULTI ANI O LUME MINUNATA! (6 luni)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Sa stam la taclale la o cafea-
Mergi direct la: