Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?

In jos 
+5
Matataca
anuta22
Noemi
Doldoran
julica
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeSam 13 Apr - 2:33

arhiva

si continuam discutia.
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeSam 13 Apr - 16:41

Chiar ieri vb.cu,cumnatul meu pe Skype si imi zicea sa mergem mai devreme la tara de Paste sa avem timp sa ne distram,poate facem si o iesire la munte pt.2 zile daca este vremea faina,deci am un cumnat de nota 10,in schimb tot pe skype aseara cumnata mea din Germania nici nu a vrut sa vb.cu noi,am vb.doar cu fratele meu.
hm Asa ca v-am zis este mai bine sa nu ai nevoie sa deranjezi ca sa nu fi deranjat.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeSam 13 Apr - 16:45

asa e
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeSam 13 Apr - 17:32

da ...
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeSam 13 Apr - 17:36

o super macar te vei distra super
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeSam 13 Apr - 17:38

aia cu siguranta asa va fi
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 25 Apr - 3:42

ma inteleg foarte bine,abia astept sa vina coletul care ni-l va trimite,cu hainute de la fata ei,pentru Andreeuta mea,si ma bucur foarte tare ca are numai haine bune,de firma,de asta le si trimite,ca altfel nu s-ar merita ca e scump transportul.
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 25 Apr - 3:50

la fel si eu astept sa primesc de la fratele si cumnata mea din Germania sa trimita pachet ,trebuie sa ajunga pana la 1,ca il trimit pe cineva de acolo care vine in tara ,la noi in oras.
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 25 Apr - 16:23

ooooooooo super de tine Corina,la bnoi cred ca mai dureaza.
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 25 Apr - 21:00

asteptam...cat e nevoie rad
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 26 Apr - 3:39

ce bine de voi
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 26 Apr - 3:55

da da
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 26 Apr - 4:01

cea mai tare
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 26 Apr - 4:49

da da cum sa nu asteptam
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 26 Apr - 14:14

orice ajunge la noi,este bine-primit
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 26 Apr - 19:58

oo super si eu mai primesc pt Mario de la nasa lui din Germania
De la cumnate nu primesc nimic chiar de au baieti mai mari si ar putea sa ii dea lui Mario hainele care le raman mici la baieti dar nu nu
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 26 Apr - 20:36

unele persoane din invidie fac asa ceva,mai bine le arunca decat sa le de-a cui are nevoie
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 26 Apr - 22:15

asa e Corina din pacate.mie imi place sa dau copiilor mai ales mai sarmani din sat lucrusoare si apoi sa ii vad si umbland ma simt parca fericita ca pot aduce bucurie pe chipul copiilor.
mie imi trimitea mama cand era plecata in Italia si asa bine imi prindeau.si acum mai primesc cateodat lucrusoare si e super .
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeSam 27 Apr - 1:05

daca toata lumea ar gandi asa...dar din pacate ei stiu sa se bucure numai cand primesc ei,dar nu gandesc ca asa se pot bucura si ceilalti care primesc
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeSam 27 Apr - 13:27

cea mai tare
Sus In jos
Matataca
Proaspat initiat
Proaspat initiat
Matataca


Numarul mesajelor : 361
Data nasterii : 28/05/1988
Data de inscriere : 30/03/2013
Varsta : 35

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeLun 8 Iul - 22:56

Sotul meu are un frate casatorit, dar locuieste in Franta. Vorbim foarte rar...si noi si ei avem un program foarte incarcat. Eu am noroc ca-s mai libera acum pentru ca sunt in concediu pentru cresterea copilului...iar eu mai am o sora si un frate, dar sunt mai mici decat mine...si necasatoriti. Fratele tocmai a dat BAC-ul si a fost admis si a facut contestatii cai nemultumim de note, iar sora tocmai a terminat anul 3 de facultate. Inca n-am cumnati din partea lor, dar cu iubitii lor ma inteleg foarte bine...si sotul meu la fel.
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMar 9 Iul - 4:07

Cumnata mea va veni in august din Germania...sper sa fie ok...desi timpul e scurt si nu cred ca exista divergente,dar ieri m-a cam enervat putin cand am vb.pe Skype,am inceput sa-i povestesc cum a fost in concediu si ea nu zicea nimic...schimba mereu subiectul,in fine...ea care nu a fost niciodata la mare...e normal sa fie asa.
Sus In jos
Matataca
Proaspat initiat
Proaspat initiat
Matataca


Numarul mesajelor : 361
Data nasterii : 28/05/1988
Data de inscriere : 30/03/2013
Varsta : 35

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMar 9 Iul - 4:33

Daca ma crezi..nici eu nu am fost niciodata la mare, dar sigur voi merge la vara cu familia mea.Am vrut sa mergem vara aceasta, dar buburuya noastra cand mergem cu masina sta tot drumul in picioare :)) Ce scaun? Tot drumul se uita pe geam si ma farma pe mine. Daca o pun in scaun...tipa de iti vine sa iesi afara. Este de o curiozitate iesita din comun :)) Nu ne incumetam sa plecam nicaieri cu ea. Eu am mers mereu la munte. Am avut cand eram in liceu niste probleme de sanatate si n-am putut merge la mare..acum sunt ok si as merge sa vad si eu cum e, dar sigur vom merge vara urmatoare.Acum...speram sa mergem la munte mai prin apropiere...daca nu...o sa fie un concediu in familie acasa si la bunici...nah.
Sus In jos
Matataca
Proaspat initiat
Proaspat initiat
Matataca


Numarul mesajelor : 361
Data nasterii : 28/05/1988
Data de inscriere : 30/03/2013
Varsta : 35

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMar 9 Iul - 4:37

Hmmm..si-mi dau seama cum te-ai simtit cand tu povestesti ce-ai facut, ce-ai vazut, ce-ai luat..unde ai stat..pe unde ai fost, iar cel de langa tine nici nu te baga in seama sau eventual mai scoate o interjectie asa...sa-si faca fata, dar in mintea lui...cine stie ce este. Eu cunosc multe persoane de acest gen.Stii ce fac acum? Replici scurte..nici nu -mi racesc gura cu ele...:)Chiar nu ma intereseaza daca zic ceva nepotrivit la adresa mea.Si..de asemnea daca imi povestec ceva care nu-mi trezesc interesul....schimb si eu subiectul. :) POate gresesc..poate fac bine...eu sunt ok si asta conteaza cel mai mult.
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMar 9 Iul - 13:25

eu am din partea surorilor mele 2 cumnati super de treaba cu sora lu costy ma inteleg bine adica asa si asa cu cat ne vedem mai rar e mai bine dar vorbim la tel pe net deci e ok iar cu fratele lui si cu nevasta -sa nici nu vreau sa ii vad nepotii vin la noi el merge acolo ca de e fratesu dar euuuuuuuuu nu in veci atat de mult rau mi-au facut oamenii astia sper sa apuc sa va povestesc odata plange plange 
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMar 9 Iul - 19:27

Matataca a scris:
Hmmm..si-mi dau seama cum te-ai simtit cand tu povestesti ce-ai facut, ce-ai vazut, ce-ai luat..unde ai stat..pe unde ai fost, iar cel de langa tine nici nu te baga in seama sau eventual mai scoate o interjectie asa...sa-si faca fata, dar in mintea lui...cine stie ce este. Eu cunosc multe persoane de acest gen.Stii ce fac acum? Replici scurte..nici nu -mi racesc gura cu ele...:)Chiar nu ma intereseaza daca zic ceva nepotrivit la adresa mea.Si..de asemnea daca imi povestec ceva care nu-mi trezesc interesul....schimb si eu subiectul. :) POate gresesc..poate fac bine...eu sunt ok si asta conteaza cel mai mult.
Dar ce crezi ca m-am zbatut eu prea tare sa-i mai povestesc?nu...am vazut ca tot schimba subiectul si nu am mai zis nimic,dar ma enerveaza cel mai tare ca ei nu au fost la mare niciodata si cand i-am zis ca si la anul vrem sa mergem(pt.a 3 oara la mare in Bulgaria)a zis ..."de ce nu mergeti mai bine in Grecia...ca am auzit ca e tare fain"...pai cum naiba sa dai sfaturi daca tu nu ai fost niciodata la mare,cu atat mai putin nici in Bulgaria ,nici in Grecia...in fine,fel si fel de oameni.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 0:43

ce bine ca nu vorbesc cu nicuna ca asa scap de probleme,una e plecata si doar pe mes cand reusim sa ne intalnim,alta e acasa dar nu prea ne intalnim.e mai bine singurel si fara probleme
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 2:04

asta este...fiecare cu ale lor,dar daca ne-am pricopsit cu ele/ei...suportam si astea
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 13:49

ha ha ha
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 14:11

Doldoran a scris:
asta este...fiecare cu ale lor,dar daca ne-am pricopsit cu ele/ei...suportam si astea
asa e doldoran
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 14:54

si ele cu noi rad
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 14:58

nu trebuie sa ne lasam mai prejos nici noi ha ha ha 
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 15:08

nu nu doamne ferste ca altfel ne calca in picioare
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 15:09

rad  rad  rad cea mai tare 
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 17:02

sa speram ca e asa ca noi avem pareri bune sau rele despre ele dar ele?despre noi?
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 21:51

asta este,nu putem sa le schimbam gandurile
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeMier 10 Iul - 23:32

Doldoran a scris:
asta este,nu putem sa le schimbam gandurile
nu dar atunci sa ne lase in pace sa traim linistite
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 11 Iul - 0:04

bine ar face ha ha ha 
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 11 Iul - 1:40

pai lasati-le fetelor ca e mai bine asa,ignoranta doare rad
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 11 Iul - 3:56

si eu ziceam la fel
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 11 Iul - 13:18

CORECT doar ca eu7 nu vorbesc cu ei de cativa ani dar tot nu ma lasa in pace tot ma vorbesc pe la spate
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 11 Iul - 18:57

lasa fetelor...pana la urma daca ne vb.pe la spate inseamna ca exista invidie si daca exista invidie atunci avem valoare
Sus In jos
Matataca
Proaspat initiat
Proaspat initiat
Matataca


Numarul mesajelor : 361
Data nasterii : 28/05/1988
Data de inscriere : 30/03/2013
Varsta : 35

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 11 Iul - 21:18

Corect! Sunt de acord cu Corina!
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeJoi 11 Iul - 23:33

pupicei  cea mai tare 
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 12 Iul - 3:30

bineinteles suntm cele mai tari.pupic cory
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 12 Iul - 4:38

da cea mai tare 
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 12 Iul - 4:42

da asa e ai dreptate cory dar eu sunt mai proasta asa de felul meu ma doare azi e ziua lu cumnatu si bine-inteles omu-meu a tinut mortis sa ii cumpere cadou sa mearga la el pe mine ma durut pe o parte ca toti sunt acolo eu acasa dar sunt si constienta ca nu vreau sa ii vad
asta e
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 12 Iul - 4:51

pacat
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 12 Iul - 4:54

asta este...imi pare rau 
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitimeVin 12 Iul - 4:57

da asa e asta e alta nui da ma gandesc fetele ca daca ma duceam acolo eram numai jignita si facuta in toate felurile asa face cumnatu meu
asa ca mai bine stau cu voiiiiiiiiiiiiiiiii
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Continut sponsorizat





Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Sa stam la taclale la o cafea-
Mergi direct la: