Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prima iubire!!!

In jos 
+38
bruneta_anytza
Ramo
julcsy
ella_mina
piperitza
alyce
Floretina.S
julica
florares-Flori
stroevivi
ralu
kalyana
ianis28
mary83
alidascalu
delia_rus84
yoanici
elena
ADI
bulinuta
cyucy
raluralu
caramica
dragutza2355
cami11061988
Adyna
carmensyta
arriel
flory
dana73_76
mirela1974
ssy
anuta22
Anca.
andreea
gabyy
mami ionela
Noemi
42 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 29 Apr - 15:43

offffffffffff ce poveste trista 🔤
ei eu asa copilareste am iubit cam la 12 ani
dar asa cu adevarat am inceput sa iubesc la 14 ani
pe sotul meu
ma innebunit cu primul lui sarut si de atucni ma luat d epe picioare 💤
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 29 Apr - 16:27

Multumesc iubito asemenea iti doresc si tie
adevarul e ca noi chiar ne iubim ca in prima zi,si asa copilareste 💤
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
mami ionela
Forumist senior
Forumist senior
mami ionela


Numarul mesajelor : 2183
Data nasterii : 04/08/1984
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 39

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 29 Apr - 18:50

inainte de sotul meu,am iubit,pe altcineva,pe la 17 ani,urma sa ne casatorim,insa parintii lui n-u fost de acord,iar el,ca sa le faca pe plac,s-a insurat cu cea aleasa de ei.....
cred insa ca in acea relatie doar eu am fost cea care a iubit,ca el cred ca nu facea asa ceva daca ma iubea.....
insa acum iubesc la nebunie,si simt ca sunt iubita in egala masura.ma simt implinita alaturi de sotul si printesele mele
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 29 Apr - 21:11

Ei ce pacat,dar cum zici tu daca te iubea cu adevarat nu asculta de parinti
asa erau si parintii sotului
nu m-au vrut dar el nu a ascultat de nimeni
si uite-asa acum avem o familie fericita
ma bucur ca si tu ti-ai gasit perechea vietii sa fiti fericiti mereu :aed: :agf:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
gabyy
Forumist senior
Forumist senior
gabyy


Numarul mesajelor : 4101
Data nasterii : 18/04/1980
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 6 Mai - 3:53

Prima iubire cu adevarat e sotul...si inainte de el am avut multi prieteni..dar cand vroiau ceva mai *deosebit* ma faceam pierduta...sotul a reusit sa ma cucereasca :aaa:
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 6 Mai - 13:19

Bravo :eee: ei inseamna ca a stiut el ceva daca tea putut lua d epe picioare
Al meu nu a reusit ,degeaba ma rugat zi de zi
dar a reusit altul un prieten cu care am umblat de 6 luni :ffff:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
andreea
Forumist senior
Forumist senior
andreea


Numarul mesajelor : 1678
Data nasterii : 10/11/1987
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeJoi 7 Mai - 14:18

Prima mea iubire a fost, este .si va ramane sotul meu.pentru totdeauna!!!!!!!!Eu nu am fost o fire prea deschisa...dispusa sa comunice din prima cu cineva...asa ca multi au batut la usa inimii mele...dar numai lui i-a fost deschisa. A INTRAT SI AM INCHIS USA DUPA EL......SI GATA .E INCHIS IN INIMA MEA. pur si simplu il ador :aaa:
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeJoi 7 Mai - 16:44

Hmmmm, acum depinde ce inseamna iubire. Prieteni de genul mergi la discoteca si la 10 esti acasa am avut si eu insa omul pe care sa-l astepti sa sune, sa verifi daca telefonu le bine pus in furca, la vorbele caruia sa rosesti la fata, sa te treaca un fior cand te ia de mana, sa tremuri daca te ia in brate si sa zici ca e de la frig chiar daca sunt 25 de grade afara, omul acesta a fost sotul. Nu a fost dragoste la prima vedere insa felul lui de a fi, baiatul cuminte care m-a respectat foarte mult m-a cucerit definitiv.
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeJoi 7 Mai - 16:48

Vai ce frumos ai povestit Anca
parca ma vad si acum cum eram si eu cu sotul
ai descris cuvintele perfect
bravo cred ca il iubesti enorm pe sotul tau
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeJoi 7 Mai - 16:52

Noemi daca nu il iubeam nu venem 500 de km dupa el, nu imi infruntam parintii si socri, nu treceam peste diferentele de etnie, religie si varsta, nu mancam amandoi dintr-o bucatica in clipele grele. EU cred ca asta inseamna iubirea. Acum imi dau si eu seama cat de mult il iubesc :aaa:
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeJoi 7 Mai - 16:53

Ma bucur mult pt tine
Abia astept sa stam la o cafeluta sa putem povesti mai multe
presimt ca avem multe in comun :gggg:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeJoi 7 Mai - 16:55

Abia astept :aij:
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeSam 9 Mai - 5:30

prima iubire tot copilareste am avut-o la gradinita,iar iubire adevarata am avuto pe la 18 ani cand mam indragostit de un baiat si el de mine,totul a fost frumos vreo 2 ani apropae,neimplinit,dupa care totul sa destramat,pe urma lam cunoscut pe sotul meu si totul a fost frumos. :dddd:
Sus In jos
ssy
Oaspete
Oaspete
ssy


Numarul mesajelor : 152
Data nasterii : 05/09/1988
Data de inscriere : 08/05/2009
Varsta : 35

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeDum 10 Mai - 17:21

off...sunt atat de tanara sa vorbesc ... prima iubire a fost la 17 ani... e persoana cu care sunt si acum,si ptr.care cu greu m-am despartit de familie si de oras,mutandu-ma la tara (si sincer a fost fff.greu ca vedeam ca wc-ul era afara in gradina,betonat nu era pe jos,era doar pamant si covoare,era plin de purici de la bunica persoanei iubite care noaptea urina in camera intr-o galeata si ptr.ca avea 80 ani varsa galeata aceea de 2 ori pe noapte incat dimineata era goala si mirosea groaznic in camera de imi era rusine sa invit pe cineva inauntru,si acei purici mi-au nenoocit picioarele cu piscaturi incat si acum dupa 3 ani am urme pe picioare de parca am fost batuta ...caci m-am scarpinat in exces) nu stiu ce sa zic ...e groaznica trecerea de la oras la sat,dar bunica a murit acum 7 saptamani,casa a ramas pe mainile noastre si uite asa am "imbunatatit" tot ce am putut in limitele impuse de salarii ...suntem inca in "renovari"! si ca sa nu fiu off topic nu regret ca am venit aici,e persoana alaturi de care vreau sa imbatranesc,e persoana langa care doresc sa imi impart pensia,si chiar si bastonul 👅 nu stiu ce sa mai zic ... e persoana caruia doresc sa-i daruiesc un copil,e persoana care isi doreste sa creasca un copil alaturi de mine .... e persoana ce ma iubeste,imi arata si spune asta zi de zi,prin tot ceea ce face !!!E persoana iubita,ce ma respecta si face tot ce poate sa ne fie bine ... pot sa zic ca a fost iubire la prima vedere(dar nu prea cred in asta) ,ne-am cunoscut si in 2 saptamani am hotarat ca trebuie sa ne unim destinele ... si imediat ne-am mutat impreuna(dar au fost si alti factori ce ne-au indrumat spre aceasta alegere)!!! :jjjj:
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeDum 10 Mai - 17:41

Frumoasa povestioara ssy
se vede ca il iubesti cu adevarat daca ai rabdat atat pt el
bravo sper sa vi s eimplineasca toate dorintele
sa fiti iubiti o viataintreaga
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeLun 11 Mai - 6:17

E trist ca ati trecut prin atatea insa e foarte frumos ca dragostea voastra a invins toate necazurile. In situatii de genul acesta se cunoaste adevarat dragoste, foarte frumoasa povestea voastra
Sus In jos
andreea
Forumist senior
Forumist senior
andreea


Numarul mesajelor : 1678
Data nasterii : 10/11/1987
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeLun 11 Mai - 15:17

Noemi a scris:
Frumoasa povestioara ssy
se vede ca il iubesti cu adevarat daca ai rabdat atat pt el
bravo sper sa vi s eimplineasca toate dorintele
sa fiti iubiti o viataintreaga
Si eu iti urez la fel...nu gasesc alye cuvinte mai potrivite, ssy
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 12 Mai - 4:15

eu una cred ca dragostea e mai presus de orice si invinge tot timpul. :dddd:
Sus In jos
mami ionela
Forumist senior
Forumist senior
mami ionela


Numarul mesajelor : 2183
Data nasterii : 04/08/1984
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 39

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 12 Mai - 14:36

foarte frumos ssy
sa fiti fericiti si sa va iubiti unul pe altul curat,asa cum meritati amandoi din plin!
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 12 Mai - 15:38

multa iubire va doresc si eu sa aveti,e cel mai principal sentiment,daca exista acest sentiment intr-un cuplu totul merge ca pe roate,eu una asa cred.
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 15 Mai - 17:20

ssy a scris:
off...sunt atat de tanara sa vorbesc ... prima iubire a fost la 17 ani... e persoana cu care sunt si acum,si ptr.care cu greu m-am despartit de familie si de oras,mutandu-ma la tara (si sincer a fost fff.greu ca vedeam ca wc-ul era afara in gradina,betonat nu era pe jos,era doar pamant si covoare,era plin de purici de la bunica persoanei iubite care noaptea urina in camera intr-o galeata si ptr.ca avea 80 ani varsa galeata aceea de 2 ori pe noapte incat dimineata era goala si mirosea groaznic in camera de imi era rusine sa invit pe cineva inauntru,si acei purici mi-au nenoocit picioarele cu piscaturi incat si acum dupa 3 ani am urme pe picioare de parca am fost batuta ...caci m-am scarpinat in exces) nu stiu ce sa zic ...e groaznica trecerea de la oras la sat,dar bunica a murit acum 7 saptamani,casa a ramas pe mainile noastre si uite asa am "imbunatatit" tot ce am putut in limitele impuse de salarii ...suntem inca in "renovari"! si ca sa nu fiu off topic nu regret ca am venit aici,e persoana alaturi de care vreau sa imbatranesc,e persoana langa care doresc sa imi impart pensia,si chiar si bastonul 👅 nu stiu ce sa mai zic ... e persoana caruia doresc sa-i daruiesc un copil,e persoana care isi doreste sa creasca un copil alaturi de mine .... e persoana ce ma iubeste,imi arata si spune asta zi de zi,prin tot ceea ce face !!!E persoana iubita,ce ma respecta si face tot ce poate sa ne fie bine ... pot sa zic ca a fost iubire la prima vedere(dar nu prea cred in asta) ,ne-am cunoscut si in 2 saptamani am hotarat ca trebuie sa ne unim destinele ... si imediat ne-am mutat impreuna(dar au fost si alti factori ce ne-au indrumat spre aceasta alegere)!!! :jjjj:

superb ssy , e perfect cand iti gasesti persoana iubita .
eu nu am cuvintele la mine cand vine vorba despre asta , dar sotul a fost prima si sper ultima mea iubire. si am un citat care imi place mult:
Daca Dumnezeu a creat ceva mai bun decat tine, cu siguranta si l-a pastrat pentru el ! .
cam asta simt eu pentru sotul meu. :ccc:
Sus In jos
andreea
Forumist senior
Forumist senior
andreea


Numarul mesajelor : 1678
Data nasterii : 10/11/1987
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 15 Mai - 17:25

Frumos citatul mirela.....astea ne si indeamna sa ne gandim ca ce persoana ne-a dat Dumnezeu alaturi e cea mai buna pentru noi...chiar daca uneori ne mai supara(daca il iubesti trece repede). Citatul chiar e frumos....eu imi iubesc sotul si de fiecare dat cand am ocazia o sa zic ca il iubesc sil voi iubi la nesfarsit. Cred ca noi mamicile mai tinere o sa avem multe de invatat de la tine... 💤
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 15 Mai - 17:28

multumesc mult. asa cred si eu ca este normal .doar de asta e jumatatea ta,nu?
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 15 Mai - 17:30

https://www.youtube.com/watch?v=4SOLMBUUah4 haidet iputin in butoiul cu melancolie.
daca ma supar pe el stite ce fac? ascult melodia asta si imi trece re pede :kkk:
Sus In jos
dana73_76
Membru Junior
Membru Junior
dana73_76


Numarul mesajelor : 632
Data nasterii : 01/07/1973
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 15 Mai - 17:37

prima iubire a fost si este sotul meu aveam 14 ani cand ne-am cunoscut iar la 15 jumate aveam primul copil in prezent avem patru
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 15 Mai - 21:36

prima iubirea a fost "frumoasa",doar ca nu a mers,asta e ,in viata trebuie sa trecem peste toate,dar nu imi pare rau ca am intalnit a doua iubire,adica pe sotul meu.
Sus In jos
ssy
Oaspete
Oaspete
ssy


Numarul mesajelor : 152
Data nasterii : 05/09/1988
Data de inscriere : 08/05/2009
Varsta : 35

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 19 Mai - 18:26

multumesc fetelor pentru urari !!! Asa o relatie frumoasa cum o am cu persoana iubita si cu socrii va doresc si voua la toate !!! :ahi:
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 19 Mai - 18:29

Dana Anuta ma bucur pt voi
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
gabyy
Forumist senior
Forumist senior
gabyy


Numarul mesajelor : 4101
Data nasterii : 18/04/1980
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeLun 25 Mai - 5:42

anca2sm a scris:
Noemi daca nu il iubeam nu venem 500 de km dupa el, ...... :aaa:

eu am avut noroc...am venit dupa el la 2 statii de autobuz :jfgd:
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeLun 25 Mai - 17:00

Inseamna ca nu l-ai iubit asa tare :jfgd: :jfgd: .Am glumit bineinteles.
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 27 Mai - 17:48

dana73_76 a scris:
prima iubire a fost si este sotul meu aveam 14 ani cand ne-am cunoscut iar la 15 jumate aveam primul copil in prezent avem patru
sa va traiasca si sa fiti fericiti impreuna. uite ce repede gasesc unii dragostea adevarata. :eee: :eee: :eee:
Sus In jos
flory
Proaspat initiat
Proaspat initiat
flory


Numarul mesajelor : 360
Data nasterii : 21/06/1984
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 39

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeDum 7 Iun - 21:35

Prima iubire am cunoscut-o la vreo 14 ani..am fost impreuna un timp, apoi ne-am despartit, iar ne-am impacat, si tot asa. Aveam acelasi grup de prieteni comuni, si intotdeauna ne impungeam, ba ne iubeam, ba ne uram..La 17 ani am facut si noi durli-durli, am mai fost impreuna 4 luni, apoi ne-am despartit definitv, si de atunci nu ne-am mai vorbit niciodata.Nici pe strada daca ne intalnim(suntem vecini de cartier) nu ne salutam, suntem ca doi straini...
La 19 l-am cunoscut pe sotul meu, si inca nu stiam pe cine iubesc cu adevarat, pe el sau pe ex-ul de demult..?
Dupa ce m-am casatorit mi-am dat seama ca iubirea pt fost era demult apusa...Ma indragostisem de sotul meu si nu-mi mai trebuia nimic. :shyr:
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeLun 8 Iun - 1:12

Sa va iubiti mult incontinuare flory
ma bucur ca esti feriicta asta conteaza
asa sunt si eu cu fostii nu ne salutam caci sotul meu e gelos pe ei si mia interzis :dfr:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
dana73_76
Membru Junior
Membru Junior
dana73_76


Numarul mesajelor : 632
Data nasterii : 01/07/1973
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 12 Iun - 20:35

prima si ultima iubire a mea este sotul meu ne iubim de la 13 ani :dfr: si in prezent suntem tot indragostiti ca in prima zi si deaceea avem si patru copii minunati
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 12 Iun - 20:37

Ma bucur enorm pt voi ,sunteti o familie d einvidiat
felicitarile mele Dana :eee: :eee: :eee:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
dana73_76
Membru Junior
Membru Junior
dana73_76


Numarul mesajelor : 632
Data nasterii : 01/07/1973
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 12 Iun - 20:43

multumim si cum ne intelegem noi asa le doresc la toate cuplurile
Sus In jos
arriel
Membru Junior
Membru Junior
arriel


Numarul mesajelor : 965
Data de inscriere : 06/05/2009

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 12 Iun - 21:03

bravo fetelor...prima iubire a fost la 11 ani...el avea 14...apoi am mai avut pana la sotul meu o gramada de iubiri... :kj:
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeVin 12 Iun - 21:07

arriel a scris:
bravo fetelor...prima iubire a fost la 11 ani...el avea 14...apoi am mai avut pana la sotul meu o gramada de iubiri... :kj:
si eu la fel :kj: :kj: :kj:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 7 Iul - 2:08

frumoase povesti de iubire pe aici!eu am avut un prieten, inaintea sotului meu,dar doar prieten,nimic mai mult.cu sotul meu am descoperit adevarata iubire :dfr: :dfr:
Sus In jos
mami ionela
Forumist senior
Forumist senior
mami ionela


Numarul mesajelor : 2183
Data nasterii : 04/08/1984
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 39

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 7 Iul - 4:17

ce frumos cocolina!!!
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 7 Iul - 12:19

simplu si frumos Carmen
sa va iubiti mult mult
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 7 Iul - 14:04

Cam toata lumea spune ca sotul e cea mai mare iubire, asta e foarte bine. Bravo fetelor :eee:
Am mai auzit s cazuri cand sotul a fost ales dupa alte criterii ( bani, cariera, pozitie sociala), chiar matusa mea are o prietena ,el o iubeste ca nebunul iar ea se preface doar si se gandeste la altul .
Sus In jos
andreea
Forumist senior
Forumist senior
andreea


Numarul mesajelor : 1678
Data nasterii : 10/11/1987
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 7 Iul - 14:08

eu cred ca sunt multe cazuri din astea...si predomina printre cei/sau in special cele mai tinere(exceptia intareste regula)...si e pacat....pentru ca ei n-au inteles adevaratul sens al familiei....ce-i mai frumos au pierdut
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 7 Iul - 14:15

Exact , de asta apar asa de multe divorturi, familii destramate, copii abandonati sau neingrijiti.
Sus In jos
andreea
Forumist senior
Forumist senior
andreea


Numarul mesajelor : 1678
Data nasterii : 10/11/1987
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMar 7 Iul - 14:21

infiorator....... :kfgb:
oricum ar fi...noi nu putem schimba lumea....eu una niciodata, dar absolut niciodata nu renunt la prima mea iubire...sotul....ma mai supara cateodata nu zic ca nu....dar il iubesc si trec repede peste tot...de dragul nostru, al lui luca..de dragul de a fi impreuna...nu cred ca am fost niciodata suparata pe el mai mult de 5 minute....si cand sunt suparata e de ajuns sa ma uit la el si incep sa rad.... :ajdo:
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 8 Iul - 0:27

asa e si eu stiu multe cazuri de astea dinpacate :hyfx:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 8 Iul - 5:10

prima mea iubire este sotul meu,cred si sper ca el v-a ramane...suntem de 12 ani impreuna si ne iubin ca in tinerete
Sus In jos
https://www.facebook.com/
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 8 Iul - 6:36

bravo.adina!sa va iubiti pana la adanci batraneti :jjjj:
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 8 Iul - 8:03

adyna_2k6 a scris:
prima mea iubire este sotul meu,cred si sper ca el v-a ramane...suntem de 12 ani impreuna si ne iubin ca in tinerete

super frumos. si a mea la fel. tot sotul s-a nimerit sa fie.
Sus In jos
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitimeMier 8 Iul - 22:18

multumesc fetelor...la fel va doresc si eu sa va iubiti cu sotii vostri pana la adanci batraneti
Sus In jos
https://www.facebook.com/
Continut sponsorizat





Prima iubire!!! Empty
MesajSubiect: Re: Prima iubire!!!   Prima iubire!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Prima iubire!!!
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Copilul si prima zi la scoala/gradinita
» Cum sa ne sfatuim copilul/copiii in legatura cu "prima data"?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Sa stam la taclale la o cafea-
Mergi direct la: