Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fanii "Nora pentru mama"

In jos 
+15
mami24_r
elena1980
florares-Flori
julcsy
catanicegirl
Noemi
carmensyta
bruneta_anytza
tit.ioana
LAURA
Adyna
stroevivi
mirela1974
julica
ADI
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeSam 27 Noi - 22:24

mie imi place mult cuplul Alin-Elena, a avut o scapare saracul, se intampla oricui, abia astept sa vad finala azi
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeDum 28 Noi - 6:15

mie una imi place tare si culul cu elena e pe primul loc si in preferintele mele, apoi vali si cu iulia si apoi oricare restul.
si daca a plans putin eu nu-l vad mai putin barbat, dar e parerea mea personala.
dar ce ziceti fetelor de costi si sorin??? ca m-au lasat cascata...
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeDum 28 Noi - 21:26

Ce sa zicem, niste nesimtiti, fara educatie ce mai.Si vad ca sunt si tare gelosi pe Alin
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeDum 28 Noi - 21:35

asa e, nu le convine ca toate fetele l-au vrut pe alin la inceput ha ha ha
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeDum 28 Noi - 21:37

Asa e, iar Costi ala e de toata jena
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeLun 29 Noi - 6:19

a plans de ciuda;sincer, nu a fost fair-play deloc;dar ..... e parerea mea limba
oricum, imaginile aratate cu el si ioan mi-au schimbat radical parerea despre cei doi;
costi si sorin? nu cred ca mai are rost sa comentez
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeLun 29 Noi - 19:43

asa e Ady de ciuda a plans..mie nu-mi place deloc de el..Elena e o prefacuta car si Iulia..ii tine pe pampalai aia 2 numai ca sa nu le de-a afara din concurs..se vede..
Sus In jos
https://www.facebook.com/
tit.ioana
Forumist senior
Forumist senior
tit.ioana


Numarul mesajelor : 4973
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeLun 29 Noi - 21:30

asa este fetelor
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 6:27

cu ce sunt Elena sau Iulia prefacute? ca sunt singurele care nu au dat-o la intors niciodata. ca si de silvia cu andrei mi-au placut pana la faza cu Valentina cand au fost ei prea ”diplomati” ceea ce m-a dezgustat de-a dreptul... dar fetele astea doua au zis si in fata tot. sau nu inteleg eu ceva si ma depaseste...
Adi, stiu ca a plans de ciuda, dar a si recunoscut asta asa ca nu mi se pare atat de grav. a avut si el momentul lui...
dar intr-adevar limba fiecare cu parerea ha ha ha
Sus In jos
tit.ioana
Forumist senior
Forumist senior
tit.ioana


Numarul mesajelor : 4973
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMier 1 Dec - 6:41

eu nu ma prea pricep fetele ca nu urmaresc dar e tare tensionata treaba fetelor
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMier 1 Dec - 15:35

Sunt cu totul de acord cu Mirela, chiar sunt singurele care nu sunt prefacute
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 2 Dec - 1:39

eu pun pariu ca ele stau cu cei 2 doar pentru cuplu;deci, tot prefacatorie e si asta;
sa vedem ce si cum pe mai incolo
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 2 Dec - 2:22

la asta ma refeream si eu cand am zis ca sunt prefacute..se vede kiar foarte bine ca Iulia nu are nici o treaba cu Valentin
si eu nu am vazut ca Valentina sa vrea sa-l pupe pe gura pe Andrei..s-a vazut destul de clar la finala acelei saptamani..
Elena vrea unu ce bani nu un laptarici ca Alin sa fim seriosi..
Sus In jos
https://www.facebook.com/
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 2 Dec - 2:24

pana la urma am inteles ca s-a clarificat faza cu pupatul de atunci;dar oricum, ei ai au scazut in ochii publicului din ce am vazut pe forum;mie imi cam sunt si ei indiferenti;parca anul trecut i-au fost mai dragi cuplurile;sau poate daca mai baga concurenti o sa fie si acum
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 2 Dec - 7:05

mie Iulia mi se pare ca il place pe Valentin chiar mult, doar ca nu e genul sa povesteasca atat despre asta. Nu bag mana in foc, ca nu risc eu din astea ha ha ha dar eu una cred ca se plac mult. si Elena chiar e preferata mea
nici eu nu am vazut sa incerce Valentina sa-l pupe pe gura, dar ma refeream la cum au vorbit ei si apoi s-au sucit.iar faza asta cu prostii ceilalti spusa de Silvia cred ca a cam pus capac...daca nici asta nu e prefacuta nu mai inteleg eu cuvantul...
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 2 Dec - 18:04

de silvia am zis si mai sus ca a cam dat cu bata in balta, la un loc cu andrei;
in rest, imi pastrez opinia in legatura cu elena si iulia ha ha ha
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeVin 3 Dec - 0:31

e normal. si eu o pastrez pe a mea
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeVin 3 Dec - 4:52

sunt curioasa cum vor evolua valentina si nicusor tigara
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeVin 3 Dec - 5:21

nu stiu daca se chiar potrivesc...
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeVin 3 Dec - 6:03

din punctul meu de vedere, nu prea;tocmai la evolutia asta ma refeream ha ha ha oare ar face valentina cuplu doar de complezenta? hm
citesc pe forumul oficial al emisiunii si ma tot minunez de cata rautate virtuala poate sa existe
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeSam 4 Dec - 2:28

fiecare cu parerea lui si pt mine Elena si Alin raman preferatii mei
Nu se potrivesc deloc Valentina cu Nicusor
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeSam 4 Dec - 2:35

azi a dat-o cu bata in balta iulia la faza cu mancarea;si cica nu e cu 2 fetze hm tace si face;de aia nici nu o voteaza lumea;
de elena si alin ma abtin
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeSam 4 Dec - 6:21

probabil vedem lucruri diferite ha ha ha ca prea le intelegem pe invers rad
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeSam 4 Dec - 6:37

in mare am inteles ca avem preferinte diferite in ceea ce priveste concurentele de aia le si "judecam" diferit;de aia si suntem diferiti;dar sincer acum : ti se pare normal ca intr-o comunitate din care se presupune ca faci parte, sa refuzi sa participi la o activitate la care restul participa? - la asta ma refeream cand vorbeam de iulia mai sus
eu am incercat sa vorbesc cat mai obiectiv la faza asta cu iulia


Ultima editare efectuata de catre ADI in Sam 4 Dec - 6:47, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
tit.ioana
Forumist senior
Forumist senior
tit.ioana


Numarul mesajelor : 4973
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeSam 4 Dec - 6:46

da asa este adi ... e prea cu fite in cap
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeSam 4 Dec - 15:25

Eu nu am vazut faza cu Iulia, ce s-a intamplat de fapt?
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeSam 4 Dec - 16:33

a refuzat sa faca mancare o data pe saptamana sub indrumarea mamelor;desi restul au acceptat
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeDum 5 Dec - 7:09

ADI a scris:
in mare am inteles ca avem preferinte diferite in ceea ce priveste concurentele de aia le si "judecam" diferit;de aia si suntem diferiti;dar sincer acum : ti se pare normal ca intr-o comunitate din care se presupune ca faci parte, sa refuzi sa participi la o activitate la care restul participa? - la asta ma refeream cand vorbeam de iulia mai sus
eu am incercat sa vorbesc cat mai obiectiv la faza asta cu iulia
nu spun ca este neaparat normal,dar am inteles motivul. nici eu nu ma omor sa ma calc cu o suta in picioare ca sa fac mancare, prefer sa fac eu pentru toti dar sa nu stea in carca mea cum s-ar spune. si in afara de asta , ea a mai gatit, nu e chiar ca unele de acolo care nu stiu sa tina cutitul in mana. si daca ai vazut bine si Silvia a zis acelasi lucru, doar ca a mai bagat in plus si raceala...nu era obligatoriu sa stranute direct in mancare in caz ca o apuca stranutatul, dar na... a gasit scuza mai buna. eu una gatesc si racita ca asta este, nu are cina sa faca...
eu sunt de principiu ca nu trebuie sa fi neaparat ca toata turma, poti sa ai si momente cand nu vrei sa faci ceva fara sa fi asa aspru judecata, dar in privinta asta, fiecare cum le vede. pupic
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeDum 5 Dec - 17:39

faza era ca se propusese ca in fiecare saptamana cate 2 fete sa faca de mancare sub indrumarea mamelor;deci nu cred ca era vorba de ingramadeala sau ca o calca lumea in picioare;si ea a mancat la randul ei din mancarea facuta de ele nu?iar la prpunerea asta nu a refuzat deloc silvia doar iulia a spus un NU raspict si daiana care refuza aproape orice
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeLun 6 Dec - 7:20

v-ai Doamne cata panarama cu obositzii astea de la npm cu care im i mai pierd si eu timpul ca sunt o obosita si mai mare decat ei...eu raman la aceleasi pareri despre IUlia si Elena..deja numai cat o vad pe Iulia mi se face rau..si cu pampalaul ala de Valentin care vrea dar oare ce vrea?
pe mine ma enerveaza ca sunt prefacute nu ca au spus totul in fatza..sa fim seriosi se vede de la o posta se vede in okii lor..
Silvia e cea mai desteapta din toata lumea..glumesc fetelor..ha ha ha
Daiana o matza care nu si-a semnat teritoriul..
gata mi-am pierdut ideile pe altadata aici la NPM ha ha ha
Sus In jos
https://www.facebook.com/
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeLun 6 Dec - 16:37

eu am zis ce nu imi convine la iulia;in rest, ma abtin pentru moment
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeLun 6 Dec - 21:09

cea mai tare
Sus In jos
https://www.facebook.com/
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMar 7 Dec - 5:43

faza aia cu Iulia am ratat-o din pacate, am crezut ca era vb despre joi cand au gatit. cu David le mai vad pe sarite, ca nu am alte sanse...ha ha ha. dar deocamdata nu mi-am schimbat parerea, chiar daca a fost mai depasata faza. in schimb incep sa o vad tot mai aiurea pe Silvia... care a fost faza de acum seara? ca nu am prins toata discutia.
daiana ma lasa si pe mine rece. parca e inodora, incolora, insipida...din pacate
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMar 7 Dec - 6:10

eu pe silvia o cam placeam .. la inceput;dar, daca ai timp sa urmaresti discutia de sambata seara si apoi cu ce ai vazut in seara asta, si pui cap la cap, cred ca o sa fii si tu de acord cu majoritatea;ideea e ca ii reproseaza cristinei tot felul de copilarii(dupa cum si ea le numeste) si nu vrea sa recnuoasca nicicum ca greseste;sambata a si zis ca daca va intra mama ei in direct le va da dreptate fetelor care au facut-o egoista;am impresia ca asta e adevarata silvia hm
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMier 8 Dec - 5:53

si eu la fel. mai ales ca, cristina e o draguta care numai sa-i impace pe toti incearca... pacat ca arata tot mai mult ca caracter aiurea are silvia asta. si faza cu frigiderul si toate , am ramas interzisa...
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMier 8 Dec - 6:26

iar la emisiunea din seara asta, valentina i-a servit-o asa de frumos : i-a amintit cand i-a imprumutat epilatorul si "doamna" silvia, care are pretentia ca atunci cand lucrurile ii sunt imprumutate sa ii fie inapoiate in aceeasi stare in care ea le-a dat, a lasat epilatorul in baie, necuratat.
deci? ea pretinde un lucru pe care ea insasi nu il respecta in primul rand;
si NU a recunoscut in emisiune acest lucru;
imi e din ce in ce mai antipatica;
e pacat de cristina care e prea buna pentru toti/toate cei/cele din casa
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMier 8 Dec - 15:35

da fetelor..i-a servit-o bine Valentina,Silviei..am impresia ca nici lui Andrei nu prea ii place de ceea ce face ea..numai ca merge inainte..
de Daiana am si eu aceeasi parere..e stearsa rau tare fata asta..
Sus In jos
https://www.facebook.com/
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMier 8 Dec - 16:53

dintr-un lucru minor au ajuns la o cearta penibila;si oricat incearca cristina sa o dea la impacare nu se poate si pace;silvia considera ca doar ea are dreptate, nu vrea in rutul capului sa recunoasca anumite lucruri si pace;pentru mine e incheiat acest subiect, pentru ca oricat ar olungi-o silvia nu lasa din al ei si asta e;
asteptam urmatorul subiect de discutie ha ha ha
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMier 8 Dec - 16:57

si eu ha ha ha
Sus In jos
https://www.facebook.com/
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeMier 8 Dec - 23:59

si eu zic ca e penibila rau deja Silvia, si cand o vad cu botul ala al ei in emisiune mi se apleaca. saracuta de ea, tot neconsolata si neinteleasa este ha ha ha eu in locul cristinei nu as incerca nimic mai departe, dar e prea finuta cristina pentru asta
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 0:16

probabil ca nici nu va mai incerca;silvia oricum e ..... foarte rea si egoista si de toate ha ha ha
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 3:51

Am vazut si eu in seara asta dupa mult timp
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 4:54

si ce parere ti-ai facut? eu merg sa caut pe net ca nu am prins emisiunea
Sus In jos
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 5:02

nici eu nu am vazut-o pe cea din aceasta seara
Sus In jos
https://www.facebook.com/
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 17:14

am inteles ca azi sunt fetele la salon la o sedinta de infrumusetare;in rest, nu stiu mai multe ca aseara nu am vazut nici eu
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 17:16

da au castigat casa celor care s-au incadrat in o ora de cumparaturi,dar nu mai stiu care si cum.
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 17:27

si baietii au castigat, si fetele din casa curcubeului
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 17:29

Da Nicolae si nu mai stiu cine au fost la cumparaturi,da da cate discutii...rad
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 17:32

nicolae cu alin;chiar l-a luat gabriela la misto : cica "in sfarsit ai castigat si tu pentru prima data in viata ta" rad
ei, certuri, ca de obicei rad
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Dec - 17:53

certuri si neplaceri ha ha ha
Sus In jos
https://www.facebook.com/
Continut sponsorizat





Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fanii "Nora pentru mama"   Fanii "Nora pentru mama" - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Fanii "Nora pentru mama"
Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Sa stam la taclale la o cafea-
Mergi direct la: