Un forum cu aer de parfum
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

AcasaParteneriCăutareÎnregistrareConectare

Ce vopsea de par folositi?

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 40

Ce vopsea de par folositi? Empty
MesajSubiect: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeDum 28 Iun - 22:20

Eu folosesc Palette
si cateva sfaturi in legatura cu vopsitul parului

Nu va spalati parul in aceeasi zi in care l-ati si vopsit (exceptand spalarea fireasca dupa ce vopseaua si-a facut efectul), deoarece este necesar un interval de timp pentru a permite reglarea secretiei de sebum la nivelul scalpului, ceea ce contribuie la prevenirea iritatiilor. In cazul in care, dupa vopsire, aveti senzatii de usturime sau prurit, spalati-va imediat, cu mult sampon si clatind din abundenta. Probabil ca aveti pielea foarte sensibila in raport cu produsul cosmetic folosit.

• Timp de doua zile dupa ce v-ati vopsit, nu folositi samponul. De fapt, cel mai bine este sa nu va spalati deloc pe cap in primele 48 de ore si, in masura in care acest lucru este posibil, sa va protejati parul daca vremea este ploioasa.

• Folositi produse de ingrijire special concepute pentru parul vopsit. Acestea au un dublu rol: protejeaza firul de par, care a fost supus actiunii altminteri destul de agresive a schimbarii de culoare si, de asemenea, contribuie la mentinerea nuantei si confera parului o stralucire naturala.

• Cand va spalati pe cap, folositi apa rece. Substantele chimice din compozitia vopselelor sunt foarte sensibile la apa calda si nu este exclus ca, dupa trei-patru spalari, sa observati ca parul dumneavoastra s-a decolorat... dar numai pe alocuri.

• Fiti deosebit de prudenta cand folositi uscatorul. Ideal ar fi sa uitati de existenta lui, insa nu intotdeauna este posibil. In tot cazul, nu apelati la aceasta solutie decat in cazuri de urgenta, deoarece, in timp, culoarea se va oxida, pierzandu-si din stralucire.

• Protejati-va parul de actiunea razelor de soare - si acestea pot cauza oxidarea culorii. Nu este obligatoriu sa purtati palarie sau sapca (din moment ce este normal sa va doriti ca toata lumea sa va admire nuanta stralucitoare a parului), dar este de preferat sa folositi un balsam special, care nu necesita clatire, si care contine filtru de protectie UV.

• Balsamul trebuie folosit dupa absolut fiecare spalare si nu se admit exceptii. Firul de par este mai fragil acum si se impune protejarea lui - in caz contrar, sa nu va mirati daca se va despica la capete si va capata un aspect mat si inestetic.

• Nu alegeti chiar orice culoare... se stie, de exemplu, ca nuantele de rosu sunt cel mai putin rezistente in timp, indiferent cata grija ati avea de par. Daca nu aveti intentia sa va vopsiti din nou peste trei-patru saptamani, alegeti tonuri de saten sau de blond.

• Cel mai bine este sa va faceti suvite - veti avea parte de schimbarea pe care v-o doreati, parul va dobandi mai mult volum si nu va fi atat de solicitat de actiunea compusilor chimici ai vopselii. Dar, daca alegeti sa va colorati tot parul, aveti grija ca la fiecare sase saptamani sa mergeti la coafor pentru a va vopsi radacinile. In cazul in care v-ati vopsit intr-o nuanta mai deschisa decat cea naturala, va trebui sa mergeti la salon la fiecare patru saptamani.

• O data pe luna, faceti-va un tratament de regenerare a parului, aplicand o masca speciala pentru par vopsit.
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974

Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 46

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeLun 29 Iun - 2:24

mie mi-a placut mult cea de la garnier cu ulei de masline. ultima data insa m-am vopsit cu loreal castimg, pentru ca nu avea amoniac-sa nu dauneze la sarcina si la alptat - si nu sunt multumita. este si mult mai scumpa si nu mi-a hidratat parul deloc. o sa ma intorc sigur la garnier.

Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea asta si fiecare mama il are!
Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

David canta

Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.

Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 41

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeLun 29 Iun - 5:36

ha ha ha, eu am jurat ca nu ma mai vopsesc. Cand m-am facut blonda garnier cu ulei de masline am folosit si a fost ok.
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta

Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeLun 29 Iun - 16:27

Eu am folosit mult timp Wellaton (rosu cireasa) si eram foarte multumita de ea,rezista foarte mult culoarea pe par;de cand am ramas insarcinata am revenit la culoarea mea naturala-negru(atunci am folosit Casting de la L'Oreal,iar acum folosesc Pallette).Eu nu as avea nevoie de vopsea,parul meu e negru,negru,dar m-am nascut cu o suvita de par alb,pe care am mostenit-o de la tata,si din cauza asta il vopsesc,ca sa nu se mai vada.
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeJoi 2 Iul - 6:44

unde ai suvita mirela? daca este undeva unde o poti vedea in oglinda, adica in fata, inseamna ca esti foarte norocoasa. sau asa se zice.

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

David canta

Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta

Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeJoi 2 Iul - 14:16

nu este chiar in fata,e mai in crestet,dar se vede putin cand ma uit in oglinda(asta insemna ca sunt partial norocoasa,nu? :kj: )
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta

Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 32

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeSam 11 Iul - 18:26

eu cand eram la salon,foloseam numai "wella profesional".dar de cand l-am nascut pe bebe,nu m-am mai vospit deloc. :gfd: am nuanta mea naturala.dar am zis k merg zilele astea la coafor.poate reusesc si eu sa ma vopsesc

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
Sus In jos
gabyy
Forumist senior
Forumist senior
gabyy

Numarul mesajelor : 4101
Data nasterii : 18/04/1980
Data de inscriere : 02/05/2009

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMar 14 Iul - 7:27

Londacolor, rosu aprins...cu asta ma vopseam, acum am parul natural...am incercat si Palette(foarte prost ) si Gerocosen(e bun)

niko 1 decembrie 2006
Ce vopsea de par folositi? TM2lCe vopsea de par folositi? 7krJp3
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena

Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 36

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMar 14 Iul - 21:00

eu mam vopsit odata cu palette roscata asa ma fac de cand ma stiu si a trebuit sa fug in oras cu sotu fetelor nea prins o ploaie va imaginati cum curgea vopseaaua mea pe fata peste tot de atunci am zis ca eu cu palette nu ma mai fac niciodata

Ce vopsea de par folositi? As1cvfF0g410000Nzc3NjRkdnwxODBkbHxlZHkgYXJl

Ce vopsea de par folositi? As1cOHi0g410000MDAwNDQxM2RifDAwMDEyMzVkfGJ1YnU
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMar 14 Iul - 21:03

:eda: aoleooo,saracuta de tine.asa se intampla cu palette,curge foarte tare de pe par

Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena

Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMar 14 Iul - 21:11

razi tu razi harap alb daca erai in situatia mea sigur nu mai radeai nu mai stiam cu ce sa ma sterg nici batista nici servetelele nu imi erau de ajuns :tgshjf:

Ce vopsea de par folositi? As1cvfF0g410000Nzc3NjRkdnwxODBkbHxlZHkgYXJl

Ce vopsea de par folositi? As1cOHi0g410000MDAwNDQxM2RifDAwMDEyMzVkfGJ1YnU
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
anajannine
Forumist senior
Forumist senior
anajannine

Numarul mesajelor : 1171
Data nasterii : 11/07/1983
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMar 14 Iul - 21:13

eu folosesc cele profesionale le cumpar din maazine pt saloane sunt cele mai bune parerea mea eu folosesc matrix si e buna nu am avut probleme pana acum :P

Lilypie - Personal pictureLilypie
Sus In jos
dragutza2355
Forumist senior
Forumist senior
dragutza2355

Numarul mesajelor : 1231
Data nasterii : 25/04/1984
Data de inscriere : 17/06/2009

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeSam 18 Iul - 22:06

eu cu londa ma fac si sunt multumita

Ce vopsea de par folositi? 331057
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMar 11 Aug - 1:58

hi hiii Elena ce am mai ras :ujrtv:
Bulinuta cred ca e interesanta suvita nu am mai vazut asa ceva

Ce vopsea de par folositi? 7iKp8AhCe vopsea de par folositi? 7iKpp2
Ce vopsea de par folositi? JMBUfrZCe vopsea de par folositi? JMBUp2Daisypath Christmas tickers
Sus In jos
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI

Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMier 12 Aug - 18:23

eu nu ma vopsesc;doar cat merg si ma suvitez o data la cateva luni, atat

Ce vopsea de par folositi? Create-1
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
laura_rik
Oaspete
Oaspete
laura_rik

Numarul mesajelor : 214
Data nasterii : 05/11/1971
Data de inscriere : 15/08/2009
Varsta : 49

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMier 23 Sept - 16:49

Eu folosesc Casting de la Loreal pt ca nu are amoniac si eu ma fac o data pe luna la par Ce vopsea de par folositi? 545607
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 25 Sept - 4:26

eu folosesc doar vopsele profesionale la salon, doar acolo ma vopsesc.Apropo, Carmen, se mai poarta suvitele, parca ma bate gandul sa imi bag suvite blonde?

Ce vopsea de par folositi? TWYFp2
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 25 Sept - 6:15

daaaa...suvitele or sa se poarte mereu,numai k difera un pic.cateodata se poarta suvitele f subtiri alteori mesele Ce vopsea de par folositi? 225258

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 25 Sept - 14:59

acum ce se poarta?

Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 25 Sept - 17:08

acum mesele,adik suvitele foarte late

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 25 Sept - 22:21

aha, ok, ms Ce vopsea de par folositi? 296642

Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 25 Sept - 23:13

Ce vopsea de par folositi? 565348 Ce vopsea de par folositi? 565348

Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeDum 8 Noi - 2:16

Cuscro vrei sa te faci si mai frumoasa?

Ce vopsea de par folositi? JMBUfrZCe vopsea de par folositi? JMBUp2Daisypath Christmas tickers
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeDum 8 Noi - 5:17

da, as vrea eu, dar mai astept cu suvitele

Sus In jos
raluk
Vip
Vip
raluk

Numarul mesajelor : 6255
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 15/10/2009
Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeLun 9 Noi - 0:46

eu am folosit mai multe marci de vopsea, cel mai mult mi-a placut garnier
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeLun 25 Ian - 5:44

mie asa imi pica parul ca ma bate gandul sa nu ma mai vopsesc,sau sa ma fac alta culoare
un saten inchis stiu eu

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeLun 25 Ian - 21:35

la fel am patit si eu cand eram blonda, imi cadea ffffffffoarte tare parul

Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMar 26 Ian - 7:13

asta este partea urata la parul blond. se distruge destul de mult. eu de aia nu am riscat niciodata!

David canta

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMar 26 Ian - 22:27

ei ,acum pentru frumusete trage baba, ce sa facem.Si eu am fost blonda mult timp, pana mi-am dat seama ca o sa raman cheala

Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMier 27 Ian - 16:35

da asa cum spui
offf mie greu sa renunt la blond
am zis ca merg la farmacie sami dea ceva vitamine pt intarirea parului si a unghiilor
am auzit ca e f bun pastilele Eurovita
am sa incerc

Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMier 27 Ian - 18:08

blondul-intr-adevar cel mai pretentios!!!!!

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMier 27 Ian - 21:36

te decolorezi sau doar vopsea pui?

Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMier 27 Ian - 23:28

normal ca ma si decolorez rad rad

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeMier 27 Ian - 23:44

pai coafeza mea de exemplu e blond platinat si nu se mai decoloreaza de mult, pune nu stiu ce oxidant si nu mai trebuie decolorat.De asta te-am intrebat?

Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 0:17

aha
da
ei nu e puternic nici oxidantul ce are vopseaua in el
dar inainte ma facem doar cu decolorant puternic
mama na ala ardea parul de numa

Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 2:01

o.decolorantu sigur k arde
dar sa nu imi zici k te decolorezi tot paru ca nu stiu ce iti fac

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 2:22

cred ca numai la radacina se decoloreaza, sper...

Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 22:54

daaa normal ca numai la radacina
am luat acum ceva vitamine pt par si unghii sper sa ajute
am inteles ca este f buna

Sus In jos
lyvya
Forumist senior
Forumist senior
lyvya

Numarul mesajelor : 2116
Data nasterii : 11/12/1977
Data de inscriere : 21/08/2009
Varsta : 42

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 29 Ian - 0:04

Eu folosesc Wellaton si sunt multumita de ea,
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 29 Ian - 2:03

Haideti sa ma vedeti si brunetica
Ce vopsea de par folositi? 2ll10s5
aici eram gravida de asta am asa fata mare rad rad
Ce vopsea de par folositi? 9vfmf7
Ce vopsea de par folositi? 2gy5cmd
Ce vopsea de par folositi? 90693b
Ce vopsea de par folositi? 2d26h42
Ce vopsea de par folositi? 11v324z
Sami spuneti sincer cum imi sta mai bine

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 29 Ian - 4:03

o, dar ti-a stat foarte bine si bruneta, ce scumpa esti in prima poza.Iti sta bine oricum si blonda si bruneta

Sus In jos
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna

Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 42

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 29 Ian - 5:31

ce finutza esti in prima poza Noemi.. pupicei nu iti sta deloc rau si mai inkisa la par...si mie de la vopseaua asta blonda imi cam cade parul...mi-am lu-at un shampon anticaduta...m-am spalat de 3 ori pana acum cu el si vad ca deja a inceput sa dea rezultate...si eu as vrea sa-mi skimb lookul dar eu fiind mai deskisa la ten nu imi sta bine cu culori inkise la par...am zis sal fac un chaten si sa-mi fac niste meshe..

Ce vopsea de par folositi? BEBICLilypie Kids Birthday tickers
Sus In jos
https://www.facebook.com/
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 29 Ian - 5:45

o super Adyna, abia astept sa te vad

Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 29 Ian - 13:11

poi de asta ma tem si eu adyna
ca sunt la ten ca si branza
ei sa vad acum dupa vitaminele astea
daca da rezultate ,merg oricum sa ma tundsi ma vopsesc tot blonda caci sotului asa ii place indragostita

Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeVin 29 Ian - 18:09

@Noemi a scris:
Haideti sa ma vedeti si brunetica

Ce vopsea de par folositi? 2gy5cmd

Sami spuneti sincer cum imi sta mai bine
noe mi esti superbaaaaaaaaa in toateeeee.pe cuvant!!!! e frumosa foc,cu toate culorile iti sa super bine
sa care cumva sa te mai aud k nu ai manechiura frumoasa?daa?????
dasta am pastrat poza asta.uite si tu cat de superbe sunt unghiile

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeSam 30 Ian - 1:43

da, are dreptate Carmen, uite ce manichiura frumoasa ai

Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeSam 30 Ian - 23:26

ei am zis ca nu am acum
asta e poza de 3 ani ,si da acolo am avut unghii faine eu mi le faceam zi de zi ,dar acum se exfolieaza
dar de asta iau vitamine
se pare ca deja isi face efectul
dupa doar 3 tablete

Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeDum 31 Ian - 5:57

noemi, iti sta bine oricum. esti o frumoasa!!!!

David canta

Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeDum 31 Ian - 6:33

e bine daca isi fac efectul Noemi

Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitimeLun 1 Feb - 5:24

Multumesc Mireluca

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce vopsea de par folositi?   Ce vopsea de par folositi? Icon_minitime

Sus In jos

Ce vopsea de par folositi?
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Moda mamicilor si a copilasilor-
Mergi direct la: